Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Usunęłam jakieś 150 zdjęć z tego konta. Były beznadziejne, ale uświadomiłam sobie to dopiero teraz z resztą ogólnie robię porządek na moim koncie.

Pada deszcz a ja za za pół godziny muszę iść po bilet miesięczny.
 • Listening to: off
Wiele się pozmieniało od ostatniego postu a mianowicie stycznia. Głównie w mojej głowie i moich czynach. Są nowe zdjęcia. Ale kiedy następna porcja, nie mam zielonego pojęcia. Idę spać.
 • Listening to: pixies <3
Nie mam nowych zdjęć a potrzebuję i chce, no tylko że mam szlaban i nigdzie nie mogę wchodzić. No ale do Niepołomic można wziąć aparat i na przykład w szkole coś cyknąć i może wyjdzie coś, co nadaje się na deviantarta a nie tylko na facebooka. Wczoraj od 1 do 3 w nocy pocieszałam kolegę z klasy bo dziewczyna z im zerwała. W końcu czułam się potrzebna bo podobno pomogłam.
 • Listening to: gorillaz-M1A1
Była dziś szkolna wigilia, nie wiem czy dodam jakieś zdjęcia "na poziomie" tak czy siak coś dodam prędzej czy później. Dziś na apelu ON gapił się i gapił na mnie. Uśmiechał i uśmiechał. Dość szybko się zmyłam więc nie zdążyliśmy sobie złożyć życzeń ( nigdy nawet ze sobą w realu nie rozmawialiśmy -_-' ). Złoże mu ję przez facebooka 24 grudnia.
 • Listening to: kings of leon-radioactive
 • Eating: fish
Oł jee! gadałam z nim, gadałam, gadałam!!! fakt że przez facebooka, ale gadałam! Lecz niestety odczułam wrażenie że ma mnie gdzieś. Ale mi się zawsze tak zdaje. Poza tym:
-dodałam zdjęcia, jak widać
-zamiast uczyć się na język polski by zdać do następnej klasy siedzę na laptopie bo...
-... mam pozwolenie od Michała na laptopa <jara się>
-herbata jest bleee
-dziś w nocy po raz kolejny śniło mi się że zęby mi wypadają, to podobno oznacza śmierć, niefajnie ;//
-w środę jest szkolna wigilia więc MU złoże życzenia i porobię może jakieś zdjęcia


wtf. lama?

down.
 • Listening to: nirvana-come as you are
 • Drinking: tea
Jeden ciołek się nie odzywa, drugi zalotów nie kończy, ale on jest przynajmniej bardzo uprzejmy, trzeci? Trzeci ma mnie w dupie a na nim mi baardzo zależy. Kurcza gdybyście go zobaczyli, taki mój Apollo, mój Grecki bóg. Zdjęć jak nie ma tak będą kilka zdjęć dziś porobiłam, zaledwie 10? Jutro idę do Oli to coś może skrobniemy i będę mieć co dodać na facebooka i naszą-klasę.


Śnieg -_-
 • Listening to: nirvana-marigold &lt;33
 • Eating: soup
kicha.!
Nie wiem kiedy będą zdjęcia. Są na karce, więc czekajcie.
 • Listening to: Aerosmth
 • Eating: pene
 • Drinking: water
ten piątek nie wypalił. Jutro za to też będzie magicznie. mam taką nadzieje. Na dole jest pani która zaraz mi podetnie niesforne włosy i zrobi marchewkową farbę. Do usłyszenia wam i tobie ;*
Żyję piątkiem. Ja wiem że to bedzie przełomowy dzień. Trzymajcie w kciuki! A tymczasem idę na gulasz ^^
jak pech to pech ale już jest z górki, nareszcie, nareszcie, nareszcie!!!
Wszystko było fantastycznie lecz znowu muszę czekać, tylko jak długo. Skleroza czy niechęć, to też mnie zastanawia. A może praca? Tak, to jest bardzo możliwe. Gram w pasjansa i czekam, czekam, czekam... 16 minut ile jeszcze do cholery mam czekać?! Gdy nadejdzie ten moment to wykorzystam go na całego! Ale zapowiadają się dobre dni, dobre czasy, dobry rok...
Od wczorajszego popołudnia bardzo się niecierpliwie, najgorzej było gdy stracił się zasięg w telefonie, Po 12h - nic. teraz jest szansa, zaraz będzie wszystko ok. Najgorsze jest to że wszędzie widzę podteksty, raz dobre raz złe. Nastały mnie ciężkie chwile oczekiwania. Nie wiem tylko czy liczyć czas w minutach czy godzinach. A jeśli to dotyczyło mnie, co będzie w poniedziałek...?
16. VII wyszła nowa płyta Maidenów-The Final Frontie. Słucham sobie ich właśnie, dzięki dobremu wujkowi, który wczoraj mi te płytę ściągnął. Głos Bruce nadal mnie zachwyca i jak na faceta po 50 nieźle sobie radzi. Kto zauważył że od wczoraj dodaje mnóstwo zdjęć? Macie co oglądać. Są to stare zdjęcia ze starych kont na deviantarcie. Znowu spodobała mi się pewna koloryzacja, i dużo zdjęć jest utrzymanych w tym tonie, takim słonecznym. Za niecałe 2 tygodnie, nowa klasa w nowej szkole. technikum. Z jednej strony się obawiam co to będzie a z drugiej bardzo ciesze. Chociaż mam fory u innych bo na forum na nk udzielam się w porównaniu do niektórych, którzy są tylko zapisani, a nie łaska zaglądnąć na forum? Czas na ostatnią piosenkę (10) z ich płyty ( Iron Maiden ) najdłuższą. Polecam płytę, godna kupienia. Fakt, tylko 10 piosenek, ale ponad 70 minut bajki w uszach wszystko wam wynagrodzi.
 • Listening to: Iron Maiden- When The Wild Wind Blows
 • Eating: M&amp;M